-->

Diablo IV: darmowy tydzień na Steam!

Miniatura Diablo IV: darmowy tydzień na Steam! Diablo IV: darmowy tydzień na Steam!

Jeśli nie mieliście okazji cieszyć się grą Diablo IV podczas ostatniego darmowego weekendu na Battle.Net, lub nie udało się Wam wziąć w niej udziału, istnieje szansa, że teraz mamy coś jeszcze bardziej ekscytującego dla Was!

Wrota Piekieł otworzyły się dla wszystkich na Steam i do 28 listopada do godziny 19 możecie za darmo pobrać i pograć w Diablo IV.

Ograniczenia

Niestety, jest haczyk. Jak w większości triali oferowanych przez twórców Diablo, możemy osiągnąć tylko 20 poziom. Daje to około 8 godzin rozgrywki. Przygodę możecie jednak kontynuować, po prostu bez postępów w XP.

Promocja

Na Steam trwa właśnie wielka Jesienna Wyprzedaż. Zapewne Blizzard liczy na to, że gracze skuszeni trialem, zechcą zakupić grę w obniżonej cenie.

Za ile? Podstawowa gra na Steam kosztuje aktualnie 209,40 zł, co daje promocję w wysokości 40%. Przecenione są także wersje Digital Deluxe Edition i Ultimate Edition.

Błogosławieństwo Matki i Sezon Krwi

Nie da się ukryć, że trial mimo wszystko odbywa się w wyjątkowym momencie.

Dzięki Błogosławieństwie Lilit będziecie zdobywać złoto i doświadczenie 35% szybciej.

A to nie wszystko! Obecnie trwa też Sezon Krwi, w którym dostępne są dodatkowe funkcje, jak Wampiryzm czy Krwawe Żniwa, czego być może doświadczycie w trialu.

Zamierzacie dać szansę Diablo IV w ten weekend?

Do zobaczenia w Sanktuarium!

Carly

Karolina. Lubię battle areny, shootery i gry typu auto - chess. Poza tym czasem gram w symulacje i RPG i kocham dodawać mody do mojego Skyrima i Simsów. Piszę głównie o popularnych grach zespołowych jak League of Legends, Valorant czy Overwatch 😊🎮