30 urodziny producenta Bend Studio - wyprzedaż na platformie Steam

Miniatura 30 urodziny producenta Bend Studio - wyprzedaż na platformie Steam 30 urodziny producenta Bend Studio - wyprzedaż na platformie Steam

Wspaniałe wieści dla fanów gry Days Gone! Producent tej gry, Bend Studio, obchodzi swoje 30. urodziny i z tej okazji deweloperzy zdecydowali się zorganizować specjalną wyprzedaż na platformie Steam. Jest to doskonała okazja, aby przypomnieć sobie tę emocjonującą przygodę z zombie-apokalipsą lub też spróbować jej po raz pierwszy.

Zwiastun Gry

Days Gone, wyprodukowana przez studio Bend Studio, zdobyła uznanie graczy na całym świecie dzięki swojej intrygującej fabule, otwartemu światu i dynamicznym starciom z hordami nieumarłych. Wcielając się w postać łowcy zmiennokształtnych Deacona St. Johna, gracze będą musieli przetrwać w brutalnym świecie opanowanym przez zainfekowane stwory.

Kup Days Gone 67% taniej

Na steam w przecenie za jedyne 72.27zł przecenione z 219.00zł

Wyprzedaż na Steam to doskonała okazja, aby sięgnąć po Days Gone w niższej cenie. Nie tylko będzie to idealna okazja dla fanów gry, którzy chcieliby jeszcze raz przeżyć emocje związane z tą wciągającą historią, ale także dla tych, którzy nie mieli jeszcze okazji spróbować tego tytułu. Jeśli jesteście fanami gier akcji, survivalowych i postapokaliptycznych historii, Days Gone jest grą, której nie możecie przegapić. Dołączcie do Deacona St. Johna w jego niezwykłej podróży przez niebezpieczny świat pełen zombiaków i odkryjcie, czy macie to, co potrzebne by przetrwać.

Wszystkim fanom Days Gone życzymy wspaniałej zabawy i udanych łowów w tej wyjątkowej grze. Cieszcie się wyprzedażą na Steam i przygotujcie się na niezapomniane przygody w postapokaliptycznym świecie!