Diablo II Resurrected: początek 7. sezonu rankingowego

Miniatura Diablo II Resurrected: początek 7. sezonu rankingowego Diablo II Resurrected: początek 7. sezonu rankingowego

Czy to już minęły trzy miesiące? Tak! Czas, więc na kolejny sezon rankingowy w Diablo II Resurrected od Blizzard Ent.

Kiedy będzie miał swój początek? Już za kilka dni, a mianowicie 24 maja 2024! Nie zapomnicie się przygotować!

Walka o podium

Jak zwykle, gracze nie zawiedli, jeśli chodzi o zmaganie się o jak najwyższe miejsce w rankingu, a przy okazji pokonanie ogromnej liczby demonów na drodze do tego.

7. sezon to kolejna okazja na wyścig do 99. poziomu oraz zdobycie wspaniałych przedmiotów.

W Europie sezon rozpocznie się dokładnie 24 maja o godz. 2:00.

Wersja
Opis
Ranking bez dodatku Standardowa rozgrywka rankingowa obejmująca wyłącznie cztery podstawowe akty.
Ranking postaci hardkorowych bez dodatku Hardkorowa (bez odradzania się postaci) rozgrywka rankingowa obejmująca wyłącznie cztery podstawowe akty.
Ranking Standardowa rozgrywka rankingowa obejmująca pięć aktów, a także całą zawartość dodatku Pan Zniszczenia.
Ranking postaci hardkorowych Hardkorowa (bez odradzania się postaci) rozgrywka rankingowa obejmująca pięć aktów, a także całą zawartość dodatku Pan Zniszczenia.

Jak każde takie wydarzenie w Diablo II, będzie ono oferowało różne tryby rozgrywki.

Gracze tworzą rankingową postać w obrębie wybranej drabinki. Nie możecie jej użyć już w innej.

Skrytka

Po zakończeniu 6. sezonu rankingowego wszystkie postacie rankingowe zostaną przeniesione do odpowiednich grup nierankingowych.

Wszystkie przedmioty znajdujące się we wspólnej skrytce danej grupy postaci zostaną przeniesione do nowych zakładek skrytki z zaznaczonym polem Poprzedni. Można z nich jedynie wyjmować przedmioty.


Dzielona skrytka

W tym momencie wszystkie przedmioty z 5. sezonu rankingowego przechowywane w tych zakładkach zostaną utracone. Na wyjęcie przedmiotów z 5. sezonu rankingowego, które chcesz zachować, będziesz mieć czas do końca sezonu 6.

Po zakończeniu 7. sezonu rankingowego zawartość tych zakładek skrytki zostanie zastąpiona przedmiotami znajdującymi się we wspólnej skrytce sezonu 7. Pamiętaj, by wyjąć potrzebne przedmioty. W przeciwnym razie stracisz je na zawsze!

Wiemy, że wraz z sezonem rankignowym wejdzie patch 2.7.3. Wprowadzi on jednak, jedynie ograniczenie wiekowe dla graczy w Korei Południowej (19 lat).

Do zobaczenia w Sanktuarium!

Carly

Karolina. Gram głównie ARAMy w LoL i TFT, czasem w CS2 🎮 Solo gram najczęściej w RPG, jak Skyrim czy BG3 🌇 a także cozy gry, np. Roots of Pacha 🏡 Kocham mody, skórki i wszystko co ładne 🔮 Piszę głównie o Fortnite, LoL, TFT, Valorant i innych popularnych grach 📋