Już wkrótce na naszych ekranach zawita premiera tego lata - Double Dragon Gaiden: Rise of the Dragons

Miniatura Już wkrótce na naszych ekranach zawita premiera tego lata - Double Dragon Gaiden: Rise of the Dragons Już wkrótce na naszych ekranach zawita premiera tego lata - Double Dragon Gaiden: Rise of the Dragons

W ekscytujących wiadomościach dla entuzjastów gier Modus Games i studio Secret Base, oficjalnie ogłoszono długo oczekiwaną premierę swojej najnowszej gry „Double Dragon Gaiden: Rise of the Dragons”! 

Ta zapowiedź spotkała się z ogromnym entuzjazmem fanów, którzy z niecierpliwością czekali na kolejną odsłonę uwielbianej serii Double Dragon. Wraz z ogłoszeniem, fani mogli zobaczyć nowy zwiastun prezentujący ekscytującą rozgrywkę i oszałamiające efekty wizualne, których gracze mogą oczekiwać od tej gry. Ta zapowiedź jeszcze bardziej rozpaliła emocje związane z premierą i sprawiła, że fani niecierpliwie wyczekiwali premiery gry. Dodała również fanom bardziej dogłębne spojrzenie na mechanikę gry, postacie i fabułę, dodatkowo budując oczekiwanie na jej wydanie.

Jednym z najbardziej ekscytujących aspektów tego ogłoszenia jest to, że „Double Dragon Gaiden: Bunt smoków” będzie dostępny na wszystkich nowoczesnych platformach do gier. Niezależnie od tego, czy wolisz grać na PC, PlayStation, Xbox czy Nintendo Switch, będziesz mógł cieszyć się tą wyczekiwaną grą na wybranej przez siebie platformie. Gra obiecuje wciągającą i pełną akcji rozgrywkę. Gracze będą mieli okazję zanurzyć się we wciągającą fabułę, pełną intensywnych bitew, wymagających misji i bogatego w szczegóły świata gry. 

Oficjalna premiera gry odbędzie się 27 lipca 2023 roku.


Dzięki wciągającej rozgrywce, oszałamiającej grafice i dostępności na wszystkich nowoczesnych platformach do gier, ta gra z pewnością będzie hitem zarówno wśród fanów serii, jak i nowicjuszy. Koniecznie zaznaczcie w swoich kalendarzach letnią premierę „Double Dragon Gaiden: Bunt smoków” i przygotujcie się na niezapomniane wrażenia z gry.