Lightyear Frontier | Premiera już za rogiem!

Miniatura Lightyear Frontier | Premiera już za rogiem! Lightyear Frontier | Premiera już za rogiem!

Kto nie ma dość codziennego natłoku życia? Monotonny schemat: praca i dom, potrafi wyciągnąć z człowieka mnóstwo energii i odebrać siły do czegokolwiek. Na ratunek wychodzą nam twórcy rekreacyjnej i bezstresowej produkcji Lightyear Frontier, gry na pewno nietuzinkowej i pełnej tego czego na co dzień brakuje wielu z nas czyli spokoju, relaksu i MECHÓW! Tak dobrze przeczytaliście, mechy choć z pozoru kojarzymy je z akcją na wysokich obrotach i walką do ostatniej wybitej śrubki, tu dostały zupełnie inną niespodziewaną wręcz funkcję. Zbieraj surowce, buduj własną farmę, i eksploruj ten kosmiczny pełen barw świat.

Lightyear Frontier to tytuł dla prawdziwych fanów rekreacji i spokoju wprost z symulatorów wielkich farm tylko że wzbogacony lekką szczyptą fantazji. Tutaj nie musimy zaprzątać sobie głowy walką czy przetrwaniem. Jesteście tam tylko wy, wasi znajomi i świat który czeka żeby go odkryć i coś na tej wirtualnej ziemi posadzić. Planowa premiera gry odbędzie się już w środę 19 marca. Więc jeżeli zrobiłam wam ochotę na zostanie kosmicznym farmerem w mechu, to nie naczekacie się zbyt długo i dobrze, pole się samo nie zaora nie?

Już teraz możecie skosztować tej przygody budując własną kosmiczną farmę pobierając udostępnioną przez twórców wersję demo. Jeśli więc macie dość codziennego pośpiechu, ciągłej rywalizacji lub po prostu chcecie na chwilę oderwać się od zgiełku to ta produkcja czeka na was! A co najważniejsze doznanie to możecie dzielić z przyjaciółmi, gra bowiem umożliwia rozgrywkę do nawet 4 osób jednocześnie! Zbierajcie więc znajomych i twórzcie z nimi waszą wspólną międzygwiezdną farmę.