Kolejne gry Ubisoftu wkrótce na Steam

Miniatura Kolejne gry Ubisoftu wkrótce na Steam Kolejne gry Ubisoftu wkrótce na Steam

Pod koniec ubiegłego roku firma Ubisoft ogłosiła, że ich produkcje znów zaczną pojawiać się na Steamie. Dzięki temu możemy spodziewać się czterech tytułów, które w najbliższych miesiącach trafią na ową platformę. A są to: Far Cry 6, Riders Republic, Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction oraz Monopoly Madness.

Far Cry 6

Far Cry 6 to szósta część głównej serii strzelanek pierwszoosobowych – Far Cry. Tytuł zabiera nas w podróż do Yary – tropikalnego raju, w którym zatrzymał się czas. Rządy sprawuje tam dyktator Antón Castillo, który za wszelką cenę chce przywrócić dawną wielkość swego kraju, a jego syn Diego podobnie podąża krwawą ścieżką. Ich okrutne działania doprowadziły do wybuchu rewolucji. Gracz wciela się w Dani’ego Rojasa, bojownika miejscowego ruchu oporu, który próbuje odsunąć Castillo od władzy, poprzez wojnę partyzancką oraz protesty na ulicach stolicy. Walkę możemy przejść w pojedynkę lub ze znajomym w trybie współpracy. Planowana data wydania na Steam to 11 maja.

Riders Republic

Riders Republic to gra sportowa, w której gracze biorą udział  w walce o zwycięstwo na rowerach, snowboardzienartach oraz w wingsuitach. W grze mamy do dyspozycji rozległy świat, na który składa się 7 amerykańskich Parków Narodowych: Mammoth Mountain, Yosemite, Grand Teton, Sequoia, Bryce Canyon, Zion oraz Canyonlands. Gracze mogą bawić się w trybie Kariera, w którym naszym mentorem jest Brett Nale. Pod jego wodzą bierzemy udział w różnorodnych zawodach takich jak Red Bull Rampage czy X-Games. Oprócz tego, tytuł oferuje rozbudowany tryb multiplayer, którego najciekawszym elementem są „masowe” wyścigi z udziałem 64 zawodników (na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X) lub 20 zawodników (na PlayStation 4 oraz Xbox One). Planowana data wydania na Steam to 8 czerwca.

Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction

Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction to taktyczna gra akcji PvE, w widoku z pierwszej osoby, z elementami współpracy. Gra Jest kontynuacją serii Tom Clancy’s Rainbow Six. Zadaniem użytkownika i jego drużyny jest zmierzenie się z ewoluującymi wrogami z kosmosu – archaikami. Jeśli chcesz przeżyć, musisz planować, współpracować z członkami zespołu i koordynować taktykę. Tytuł oferuje cztery modyfikowalne poziomy trudności i emocjonujący tryb rankingowy endgame. Planowana data wydania na Steam to 15 czerwca.

Monopoly Madness

Monopoly Madness to gra zręcznościowa, luźno oparta na zasadach planszowego Monopoly. W produkcji wcielamy się w zawodników, którzy starają się zgromadzić jak największy majątek. Wszystko dlatego, że Mr. Monopoly zamierza udać się na wakacje i poszukuje osoby, która zastąpi go podczas jego urlopu. Tytuł oferuje tryb fabularny, który składa się z rozmaitych wyzwań przygotowanych z myślą o samodzielnej rozgrywce lub kooperacyjnej zabawie. Jednak najważniejszym elementem gry jest tryb multiplayer oparty na rywalizacji, pozwalający na rozgrywkę przez Internet, bądź na wspólnym ekranie. Planowana data wydania na Steam to 22 czerwca.