-->

TFT: set/rotacja 10 Starcie Remiksów | Mechaniki | Gra rankingowa | Przepustka Bojowa | Headliners

Miniatura TFT: set/rotacja 10 Starcie Remiksów | Mechaniki | Gra rankingowa | Przepustka Bojowa | Headliners TFT: set/rotacja 10 Starcie Remiksów | Mechaniki | Gra rankingowa | Przepustka Bojowa | Headliners

Podczas, gdy gracze mogą testować już najnowszy sezon Teamfight Tactics na serwerach PBE, jego premiera na oficjalnych serwerach Riot nastąpi już niedługo!

W tym artykule przyjrzymy się nowym mechanikom, które Starcie Remiksów wprowadzi oraz zmianom w kolejce rankingowej i Przepustce Bojowej.

Jeśli chcecie poznać najgorętsze cechy, które zawitają w nowym secie, przeczytajcie TEN ARTYKUŁ.


Prezentacja wszystkich "zespołów" Starcia Remiksów, niczym na prawdziwym festiwalu muzycznym!

Zapraszam!

Mechaniki

Starcie Remiksów ma zawierać ulubione elementy z poprzednich sezonów.

Portale

Portale, zapoczątkowane w sezonie Runeterra Wykuta na Nowo nigdzie nie odchodzą!

Nie będą co prawda miały, aż takiego wpływu na grę jak ostatnio, ale na pewno dodadzą ciekawego twistu do Waszych meczy!

Legendy

Póki co, żegnamy się z Legendami. Miały one swoich fanów i przeciwników, ale zdecydowanie wpływały na metę - Twórcy zdecydowali, że należy jeszcze nieco bardziej eksplorować ten element przed jego ponownym wprowadzeniem.

Ulepszenia

Ulepszenia również pozostaną w Starciu Remiksów, co więcej - zostaną dodane nowe!

Gwiazdy wieczoru/Headliners

Tak! Do TFT powracają “wybrańcy” początkowo przedstawieni nam w sezonie Losy.

Jeśli nie pamiętacie kim oni są, to są to gwiazdy Waszej planszy - silniejsze jednostki, które kupujecie od razu na drugim poziomie. Możecie mieć tylko jedną Gwiazdę Wieczoru na swojej planszy jednocześnie i nie będą się one pojawiać już więcej w sklepie po zakupie wybranej.


Tak będzie wyglądać Gwiazda Wieczoru w sklepie.

Dają one także plus jeden do jednej z ich cech!

W tym sezonie, każdy “wybraniec” będzie miał swoją unikalną moc, odróżniający go od takiej samej, ale zwykłej jednostki.

Możecie zdecydować się na kupno Headlinera na początku lub w innym miejscu w grze - im wyższy jego poziom tym silniejszy będzie, ale też trudniej go zdobyć!

Przepustka Starcia Remiksów

Jako, że Starcie Remiksów zapoczątkowuje erę bez śródsezonów - ale za to z trzema rotacjami w roku - musi się zmienić system Przepustek.

Wciąż w każdej rotacji będą dwie Przepustki. Rotacje będą trwały cztery miesiące, a więc przepustki po dwa miesiące.

Nagrody zostaną nieco przerobione, a robienie postępów przyspieszone, tak abyście mogli się wyrobić ze wszystkim na czas.

Sezon Rankingowy

W League of Legends niedawno wprowadzono Szmaragdową rangę. To również pojawi się w TFT od tego sezonu.

Dzięki braku śródsezonów, nie będzie miękkiego resetu rankingów, a więc możecie lepiej śledzić swoje postępy na przestrzeni całego sezonu.

Tak naprawdę, zmiany - Szmaragdowa ranga i dłuższy sezon - mają ułatwić awansowanie.

Jako, że Teamfight Tactics jest mniej stabilne niż LoL, system rankingowy ma uwzględniać to, że czasem możecie mieć po prostu pecha.

Premiera

Przypominamy, że rotacja jest już dostępna na serwerach PBE. Oficjalnie wejdzie do gry 21 listopada, czyli już za 10 dni. Nowe cechy, jak i więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ.

Co sądzicie o nowych mechanikach i innych zmianach w TFT? Przyjmiecie muzyczne wyzwanie?

Do zobaczenia w meczu!

Carly

Karolina. Lubię battle areny, shootery i gry typu auto - chess. Poza tym czasem gram w symulacje i RPG i kocham dodawać mody do mojego Skyrima i Simsów. Piszę głównie o popularnych grach zespołowych jak League of Legends, Valorant czy Overwatch 😊🎮