7 gier Nintendo Switch, które nie zrujnują Twojego portfela

Miniatura 7 gier Nintendo Switch, które nie zrujnują Twojego portfela 7 gier Nintendo Switch, które nie zrujnują Twojego portfela

Czy szukasz niesamowitych gier na Nintendo Switch, które nie zrujnują Twojego portfela? Dobrze trafiłeś! W tym artykule przedstawimy Ci kilka najbardziej polecanych tanich gier na Switch’a, które zapewnią Ci wiele godzin rozrywki. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem przygodowych gier, platformówek czy strategii, mamy dla Ciebie coś odpowiedniego. Przygotuj się na przyjemną podróż przez świat gier na Nintendo Switch!

1. Oddballers

Oddballers to gra sportowa, w której gracze rywalizują w nietypowych dyscyplinach, takich jak koszykówka z gumowymi kaczuszkami czy piłka nożna na trampolinach. Gra oferuje wiele ciekawych trybów rozgrywki i możliwość rywalizacji z przyjaciółmi.
Cena: 39,00 zł 

2. Hotel Transylvania 3: Monsters Overboard

Hotel Transylvania 3: Monsters Overboard, to gra oparta na popularnym filmowym uniwersum Hotel Transylwania. Gracze wcielają się w rolę potworów, które muszą odkryć sekrety tajemniczej wyspy i uratować swoich przyjaciół. Gra oferuje zarówno elementy przygodowe, jak i strategiczne. 
Cena: 79,00 zł

3. Transformers: Battlegrounds

Transformers: Battlegrounds, to taktyczna gra turowa, w której gracze dowodzą drużyną Transformerów i walczą z Decepticonami. Gra oferuje emocjonujące bitwy i możliwość rozwijania umiejętności swoich bohaterów.
Cena: 79,00 zł 

4. Ben 10: Power Trip

Ben 10: Power Trip to gra akcji, w której gracze wcielają się w rolę Bena 10 i jego przyjaciół. Razem muszą pokonać złowrogiego czarodzieja i ocalić świat. Gra oferuje otwarty świat do eksploracji i wiele misji do wykonania.
Cena: 79,00 zł

5. Adventure Time: Pirates of the Enchiridion

Adventure Time: Pirates of the Enchiridion, to gra przygodowa osadzona w świecie popularnego serialu animowanego Adventure Time. Gracze wcielają się w postacie z serialu, takie jak Finn, Jake, Marceline i Princess Bubblegum, i wyruszają na pełne przygód podróże po wodach tajemniczego świata.
Cena: 79,00 zł

6. TrollHunters: Defenders of Arcadia

TrollHunters: Defenders of Arcadia, to gra akcji-platformowa oparta na popularnym serialu animowanym Trollhunters. Gracze wcielają się w rolę Jima Lake'a Jr. i muszą ochronić świat przed mrocznymi siłami. Gra oferuje dynamiczną rozgrywkę i możliwość odkrywania tajemniczego świata trolli.
Cena: 79,00 zł

7. LEGO: Harry Potter Collection

LEGO: Harry Potter Collection, to zestaw dwóch gier opartych na serii książek i filmów o Harrym Potterze. Gracze mogą przenieść się do magicznego świata Hogwartu i wcielić się w postacie znane z serii, takie jak Harry Potter, Hermiona Granger i Ron Weasley. Gra oferuje wiele zagadek do rozwiązania i przygód do przeżycia. 
Cena: 89,00 zł

Te gry na Nintendo Switch oferują różnorodne doświadczenia i zapewniają rozrywkę dla różnych grup wiekowych i preferencji graczy. Bez względu na to, czy jesteś fanem sportowych zmagań, przygód czy opowieści fantasy, Nintendo Switch ma coś dla Ciebie.