Overwatch 2: współpraca z LE SSERAFIM

Miniatura Overwatch 2: współpraca z LE SSERAFIM Overwatch 2: współpraca z LE SSERAFIM

Blizzard właśnie ogłosił pierwszą muzyczną współpracę w Overwatch 2 - z k-popowym zespołem LE SSERAFIM.

Kim są LE SSERAFIM?

Le Sserafim to południowokoreański girlsband, który zdobywa popularność z porażającą prędkością. Składa się z 5 członkiń: Kim Chaewon, Sakury, Huh Yunijn, Kazuhy i Hong Eunchae. 1 maja wydały swój pierwszy album - Unforgiven.

W Overwatch 2 popiszą się swoim talentem, prezentując teledysk Perfect Night w czwartek 26 października o godz. 6:00 czasu polskiego. Czyżby znajdziemy tam jakichś bohaterów z uniwersum Overwatch?

Współpraca

Poza teledyskiem, pojawić się ma nowy tryb gry nawiązujący do Le Sserafim oraz tematyczne przedmioty w grze, w tym legendarne skórki bohaterów.

Więcej szczegółów ma być ujawnionych w poniedziałek, 30 października, a nowa zawartość wejdzie na serwery 1 listopada. Zaglądajcie do nas, gdyż na pewno o tym napiszemy!

Le Sserafim wystąpi także na BlizzConie 4 listopada i wykona singiel Perfect Night na scenie po zakończeniu wieczoru społeczności. Więcej o BlizzConie możecie przeczytać TUTAJ. Prawdopodobnie przyjdzie nam zobaczyć ten występ na darmowym livestreamie z wydarzenia!

W Overwatch 2 coraz częściej ostatnio goszczą postacie z innych uniwersum. W marcu nawiązali współpracę z japońskim komiksem One-Punch Man oraz inną grą od Blizzard - Diablo IV. Niedawno też pojawiła się mała kolekcja Overwatch w koreańskim sklepie Gentle Monster. Na teaserze nadchodzącego teledysku, Le Sserafim noszą pochodzące z niej, inspirowane D.Vą okulary.

Co sądzicie o tej i innych współpracach Overwatch? Czy uważacie, że komponują się ze sobą i pasują do klimatu gry?

Do zobaczenia w Overwatch!

Carly

Karolina. Gram głównie ARAMy w LoL i TFT, czasem w CS2 🎮 Solo gram najczęściej w RPG, jak Skyrim czy BG3 🌇 a także cozy gry, np. Roots of Pacha 🏡 Kocham mody, skórki i wszystko co ładne 🔮 Piszę głównie o Fortnite, LoL, TFT, Valorant i innych popularnych grach 📋