Premiera Dead Island 2

Miniatura Premiera Dead Island 2 Premiera Dead Island 2

Już 23 kwietnia 2023 roku możemy spodziewać się premiery wyczekiwanej przez fanów klimatu apokalipsy, Dead island 2. Będzie to kontynuacja gry Dead Island z 2011 roku i trzecia duża część serii Dead Island z 2011 roku. Jest to gra typu multiplayer bądź single, będąca połączeniem gry akcji i survival horroru, opracowana przez Dambuster Studios i wydana przez Deep Silver. Dostępna na PC (Microsoft Windows), PlayStation 4 oraz Xbox One.

Horda przed nami

Rozgrywka:


Dead Island 2, rozgrywa się w otwartym świecie Los Angeles, San Francisco i niejawnej trzeciej lokalizacji w Kalifornii, w przeciwieństwie do pierwszej gry, która rozgrywa się na wyspie Banoi u wybrzeży Papui Nowej Gwinei. Walka w tej części gry opiera się na innej mechanice, niż w jej poprzednich odsłonach. Dead Island 2 zawiera jednak kilka rozwiązań znanych z poprzedników, takich jak „wściekłość” i systemy rzemieślnicze. Fabuła rozgrywa się pod kątem kilku miesiecznej walki z apokalipsą na Dead Island, Siły Zbrojne USA wprowadziły również Kalifornię do strefy pełnej kwarantanny z powodu nowej epidemii zombie.

Piękne widoki w grze

Co nowego nas czeka:


Twórcy postarali się, aby atak na zombie był jeszcze bardziej widowiskowy niż poprzednio. Dziesiątki nowo wprowadzonych typów zombie będą z każdym krokiem stanowiły trudniejsze wyzwanie. Zostanie wprowadzona ograniczona wytrzymałość broni oraz dodalo nowe ulepszenia broni oprócz tych, które były poprzednio dostępne. Nowa ulepszona szata graficzna, która robi wrażenie i zachwyci widokami z gorącego zachodniego wybrzeża Ameryki.

Możemy zauważyć jedną z ulepszonych broni w grze

Osobiście nie mogę się doczekać premiery, aby ukrócić głowy kilku umarlakom.