W tym tygodniu aż dwie gry za darmo na Epic Games Store!

Miniatura W tym tygodniu aż dwie gry za darmo na Epic Games Store! W tym tygodniu aż dwie gry za darmo na Epic Games Store!

W tym tygodniu na platformie Epic Games pojawiły się dwie wspaniałe produkcje, które można odebrać zupełnie za darmo. Jeśli jesteś fanem gier logicznych i przygodowych, to na pewno ucieszy Cię możliwość zdobycia tytułów takich jak "Murder by Numbers" oraz "The Elder Scrolls Online".

"Murder by Numbers" 

Trailer gry

To fascynujące połączenie gry logicznej i przygodowej, w której wcielamy się w postać Honor Mizrahi, znanej detektyw amatorskiej. Fabuła osadzona jest w świecie Hollywood lat 90., a główną bohaterką jest robotka o imieniu SCOUT, która staje się naszym towarzyszem w rozwiązywaniu tajemniczych morderstw. Gra oferuje emocjonujące zagadki do rozwiązania oraz niezapomnianą przygodę w stylu retro. Teraz możesz cieszyć się tą grą za darmo na Epic Games i zgłębiać jej tajemnice.

"The Elder Scrolls Online"

Trailer gry

To ogromna, otwarta gra MMORPG osadzona w uniwersum fantasy stworzonym przez renomowane studio Bethesda Softworks. Wcielamy się w bohatera lub bohaterkę, odkrywając fantastyczne światy, wypełnione niezliczonymi przygodami i zagrożeniami. Możemy grać samodzielnie lub wraz z innymi graczami, tworząc wspólnoty i walcząc w epickich bitwach. "The Elder Scrolls Online" to gra, która pozwoli Ci zanurzyć się w niesamowitym świecie fantasy i doświadczyć przygód, które z pewnością zapadną w pamięć.

Nie zwlekaj zatem i odwiedź Epic Games, aby odebrać te niesamowite gry za darmo. Ciesz się wspaniałymi przygodami i zagłębiaj się w światy, które tylko gry mogą Ci zapewnić. Pamiętaj, że oferta jest ograniczona czasowo, więc nie zwlekaj z dodaniem tych tytułów do swojej kolekcji. Graj i odkrywaj światy pełne emocji już dziś!