Diablo IV oficjalnie wydane! Wiadomość od Twórców +LISTA ARTYKUŁÓW

Miniatura Diablo IV oficjalnie wydane! Wiadomość od Twórców +LISTA ARTYKUŁÓW Diablo IV oficjalnie wydane! Wiadomość od Twórców +LISTA ARTYKUŁÓW

Diablo IV oficjalnie jest “wśród nas”! Od godz. 1 w nocy, 6 czerwca w Polsce i na świecie, wszyscy posiadacze Diablo IV mogą odwiedzić bramy piekieł i rozpocząć swoją przygodę na PC, Xbox i Playstation. Więcej o premierze pisałam TUTAJ.

Przypominam, że dla wielu - tych, którzy zakupili wersję Digital Deluxe oraz Ultimate Edition, premiera odbyła się właściwie 4 dni temu. Również wszyscy mieliśmy okazję zagrać przedpremierowo w Diablo 4 w marcu i maju. Dlatego też oficjalna premiera nie wydaje się być aż tak emocjonująca, nie dzieje się z jej okazji również coś specjalnego.

Ewolucja

W wiadomości od deweloperów z okazji wydania, Rod Fergusson - manager generalny Diablo i Joe Shely - dyrektor gry Diablo IV wyrażają swoją wdzięczność i podziw dla wszystkich, którzy pracowali przy produkcji, która zajęła długie lata, aby dać nam kolejną odsłonę do pokochania.

Wrota Piekieł otworzyły się i są oni podekscytowani, abyśmy dołączyli do nich w świecie Sanktuarium.

Diablo IV jest prawdziwie wielką ewolucją we franczyzie. Oferuje ono o wiele więcej niż kiedykolwiek wcześniej. Gra została stworzona z myślą o daniu graczom wyboru, pozwalając im na stworzenie doświadczenia, jakiego pragną. Czy jest to zanurzenie się w potężnej fabule, eksplorowanie podziemi, a może przemierzanie otwartego świata, pokonując demony, które staną Ci na drodze.

Joe jest najbardziej zaciekawiony wszystkimi buildami, które stworzą fani.


Bohaterowie w akcji w Podziemiach

Moc personalizacji

Z pięcioma różnymi klasami do wyboru, w tym wiele od dawna ulubionych - Nekromanta na zawsze w sercu! - znajdzie się styl gry dla każdego. Możliwości zbudowania Waszego bohatera są nieograniczone.

Nieważne, czy uwielbiasz teoretyczne craftowanie w Drzewku Umiejętności i Tablicy Poziomów Mistrzowskich, czy może kreowanie idealnego wyglądu swojego bohatera ze wszystkimi funkcjami kreatora postaci.

Wspaniała fabuła

Rod za to nie może się doczekać aż fani poznają całą historię, jaką dla nas przygotowano. Jest ona największą z dotychczas pojawiających się w serii Diablo, a możecie ją rozgrywać w dowolnej kolejności.

Fabuła popchnie Was do podróżowania po Sanktuarium i pozwoli jeszcze bardziej zagłębić się w charakterystykę bohaterów - zwłaszcza dwóch stwórców tego świata.

To w tej części będziemy mogli ujrzeć finalne odkrycie kart między Lilit i Inariusem. Wszystko prowadziło do tego przez tysiące lat i rozwiązanie będzie prawdziwie epickie.Klatka z cinematica z Pradią

Endgame

Na tym jednak się nie skończy. Kiedy gracze dotrą do końcowego etapu rozgrywki, będą mogli udowodnić swoją siłę w Podziemiach Koszmarów, Piekielnych Przypływach i dominować wrogów w PvP.

Deweloperzy dziękują Wam wszystkim za wsparcie przy tworzeniu Diablo IV i dają znać, że dopiero się rozgrzewają. Dziękujemy, że czytaliście nasze newsy i artykuły przed premierą gry i postaramy się ciągle dostarczać te najlepsze, by było ich jak najwięcej!

TUTAJ kupicie Diablo IV.

Do zobaczenia w Sanktuarium!

Poniżej lista naszych wpisów o Diablo IV:

 • Wrażenia po otwartej becie [LINK]
 • Update po pierwszej becie [LINK]
 • Poprawki wprowadzone po otwartej becie [LINK]
 • Twoja klasa, twój styl [LINK]
 • Tajemnice End - game'u [LINK]
 • Drzewko Umiejętności, Tablica Poziomów i Przedmioty Legendarne [LINK]
 • Sezony i Karnet Bojowy [LINK]
 • Sklep w grze [LINK]
 • Twoja historia w Sanktuarium [LINK]
 • Historia Lilit i Inariusa [LINK]
 • Przewodnik po premierowych Twitch Drops [LINK]

Carly

Karolina. Lubię battle areny, shootery i gry typu auto - chess. Poza tym czasem gram w symulacje i RPG i kocham dodawać mody do mojego Skyrima i Simsów. Piszę głównie o popularnych grach zespołowych jak League of Legends, Valorant czy Overwatch 😊🎮